O wszystkim, co mnie interesuje - blog wielotematyczny.

24.03.2019

Szybka recenzja po KSW 47

Szybka recenzja po KSW 47
No i po KSW47. Pierwsze wrażenia: bardzo dużo walk zakończonych decyzjami, zaskakujące zwroty akcji, przeważnie wygrywali Ci, których zwycięstwa obstawiałem (chociaż nie zawsze im kibicowałem)

Szczególnie zapamiętane walki:

 

- Karolina Owczarz vs Marta Chojnowska - kibicowałem Karolinie i wygrała, pomimo mniejszego stażu lepiej taktyczne podeszła do walki

 

- Wrzosek vs Klaczek - Wrzosek był faworytem, dominał, trzymał poziom godny mistrza

 

- walka Damina Janikowskiego z Alexandrem Ilicem - Damian miał piękne zapaśnicze rzuty, prowadził, ale niestety mały błąd i nokaut przekreślił zwycięstwo

 

- Ishi vs Ferndando - najbardziej nudna walka, chociaż Fernando mnie zaskoczył o tyle pozytywnie, że skutecznie się bronił, obstawiałem, że Ishi go podda. Niejednogłośna decyzja była do przewidzenia.

 

- Parke vs Borys - Parke to trudny przeciwinik, Borysowi po prostu zabrakło pary, niejednogłośna decyzja, sercem byłem za Borysem, ale Norman lepiej punktował.

 

- Kołecki vs Pudzianowski - obstawiałem zwycięstwo Kołeckiego, miał przewagę. Tutaj sympatie były podzielone.

 

- De Fries vs Narkun - dominacja Phila, ale Tomek pokazał charakter do końca. Phil to bardzo sympatyczna osoba i bez wątpienia świetny zawodnik - no i obrona pasa w pełni zasłużona. W przeciwieństwie do walki Parke vs Borys nie mam "niedosytu", że Polak przegrał. Po prostu wygrał lepszy.

mma
Dodaj komentarz »